Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kargo ve Ödeme

ÜCRETSİZ KARGO

wlabkozmetik.com'dan yapılan 80₺ üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR.

80₺ ve altında olan siparişlerde 10 TL kargo ücreti uygulanmaktadır

Siparişinizin kargoya tesliminden sonra size ulaşma süresi ortalama 2-4 iş günüdür. Bazı durumlarda stok sorunu nedeni ile 1 - 2 gün gecikme yaşanabilmektedir Siparişinizin kargo firmasına tesliminden sonra size ulaşması için gereken dağıtım süresi illere göre değişmektedir. Eğer adresiniz İstanbul ve çevre illeri ise Kargo’ya verildikten sonraki ilk çalışma gününde, diğer iller için kargoya verildikten sonraki 2-4 iş gününde adresinize ulaşır. Eğer kapıda ödeme yöntemini seçtiyseniz, kargo görevlisi sizden fatura üzerinde yazan bedeli ödemenizi talep edecek ve sonrasında kargonuzu teslim edecektir.

Bazı adreslere, özellikle merkeze uzak olan yerlere Mobil Dağıtım günü teslimat yapılmaktadır. Mobil teslimat günü adresinize göre değişmektedir

Ödeme Bilgileri

Kapıda Ödeme (Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı)

Miktar ve adet fark etmeksizin tüm siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi sonlandırırken sepet kısmında Kapıda Ödeme - Nakit veya Kredi Kartı seçimini yapınız.

Kapıda ödeme seçeneği için Nakit veya Kredi kartı olarak belirtmenize gerek yok. Kapıda size o anda uygun olacak şekilde ödemenizi yapabilirsiniz!